Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy …

Deloitte
in Warschau, Woiwodschaft Masowien, Polen
Festanstellung, Vollzeit
Seien Sie der erste Bewerber
Competitive
Deloitte
Competitive
Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (techniczne, informatyczne lub ekonomiczne);
  • Co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności analizowania wymagań biznesowych klienta
  • Umiejętności modelowania systemów informatycznych z wykorzystaniem notacji UML, w szczególności tworzenia modeli procesów oraz modeli przypadków użycia;
  • Doświadczenia w przygotowywaniu specyfikacji oprogramowania;
  • Samodzielności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole;
  • Umiejętności efektywnej komunikacji i budowania relacji z klientem;
  • Kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Znajomości procesu wytwarzania oprogramowania;
  • Płynnej znajomości języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość narzędzia Enterprise Architect;
  • Gotowość do udziału w projektach zagranicznych.

Your future role

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie szczegółowej analizy wymagań klienta i wytwarzanie dokumentacji analitycznej;
  • Udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi programistów i testerów;
  • Definiowanie zakresu testów funkcjonalnych;
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i szkolenie użytkowników w zakresie wdrażanej funkcjonalności.

What we offer

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku;
  • Praca z doświadczonymi ekspertami z różnych branż Deloitte;
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii, często w metodykach Agile;
  • Przyjazną atmosferę oraz doskonałe środowisko pracy;
  • Jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Szeroki pakiet benefitów, obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, możliwości certyfikacji, darmową kawiarnię Café Nero w siedzibie firmy.

About Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

About the team

Zespół Systems Integration zajmuje się projektowaniem, tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem dedykowanych systemów informatycznych dla branży ubezpieczeniowej i finansowej. Naszym klientom świadczymy kompleksową usługę, począwszy od analizy wymagań opartej na UML, poprzez projektowanie i implementację rozwiązania, po wsparcie testów akceptacyjnych i wdrożenie na środowisko produkcyjne.
Loading...